Nasze atuty

Misją ZONY jest dostarczanie przedsiębiorcom nowoczesnych systemów wystawienniczych wielokrotnego użytku, które będą łatwo dostępną i znacznie tańszą alternatywą dla standardowych stoisk targowych, które budowane są tylko na jeden event.

W czasach, gdy troska o środowisko naturalne jest tak ważna, chcemy zachęcać do sięgania po rozwiązania, które przyczynią się do ograniczenia wytwarzania produktów, które po jednym użyciu – w tym przypadku po jednym wydarzeniu branżowym, zostają rozebrane i wyrzucone.

Zależy nam na tym, by przedsiębiorcy mogli wybrać stoisko, które pozwoli zaoszczędzić pieniądze, będzie proste obsłudze, da im łatwą możliwość wprowadzenia zmian i rozbudowy ekspozycji w przyszłości, stając się tym samym uniwersalnym rozwiązaniem wielokrotnego użytku, na które będzie ich stać.

Wspólnie w ramach wizerunku.

Hasło to odzwierciedla nasze zaangażowanie w propagowanie profesjonalnego wizerunku firmy – takiego, który nadąży nad zmianami, które niezmiennie towarzyszą przedsiębiorcom.
Naszym dążeniem jest zapewnianie nowoczesnego, modułowego systemu, który da naszym klientom maksymalne możliwości dopasowania się do ich zmieniających się potrzeb. Pozwoli na nieograniczone zmiany konfiguracji, zapewni niezwykle prostą wymianę paneli graficznych oraz rozbudowę stoiska dzięki całej gamie kompatybilnych akcesoriów. Zależy nam na tym, by nasze stoiska mogły rosnąć wraz z biznesem naszych klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować

Jak nikt inny zatroszczymy się o profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie stoisko dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb. Dzięki naszym rozwiązaniom zawsze będziesz mieć możliwość prostej rozbudowy systemu w przyszłości.

To, co nasi klienci szczególnie doceniają we współpracy z nami to pełne wsparcie, na które mogą zawsze liczyć. Tyczy się to zarówno handlowców, którzy pomagają doprecyzować szczegóły oferty, doradzają jakie rozwiązania będą najlepsze, ale też, jeśli już zdecydujesz się na nasze stoisko i będziesz na montażu przed targami to w sytuacji, kiedy będzie potrzebował pilnego wsparcia naszych specjalistów, nasz serwis techniczny będzie do Twojej dyspozycji każdego dnia i o każdej porze.

Działamy kompleksowo, dlatego oprócz profesjonalnych stoisk targowych możesz liczyć na naszą pomoc w wykończeniu stoisk pod klucz, montażu i demontażu, wsparcia logistycznego i magazynowania systemu.

Wszystko to profesjonalnie, zawsze na czas!

Powrót