Kompleksowa obsługa

Wypożyczenie

Jednorazowo potrzebujesz zaaranżować swoją przestrzeń reklamową? Możesz u nas wypożyczyć stoisko targowe. Jeśli jednak masz taką potrzebę dwa razy w roku, to już wtedy warto rozważyć zakup swojego systemu. Nasze rozwiązania są naprawdę oszczędne – uniwersalne, wielokrotnego użytku i proste w rozbudowie w przyszłości.

Montaż/demontaż

Montaż i demontaż naszych stoisk jest niezwykle prosty, jeśli jednak wolisz skorzystać z fachowej pomocy naszej ekipy monterskiej, jesteśmy do Twojej dyspozycji –
wystarczy, że ustalimy miejsce i czas.

Stoisko pod klucz

Oferujemy kompleksową realizację stoisk targowych.
Nie musisz martwić się dokupywaniem dodatkowych elementów – jeśli potrzebujesz mebli do swojego stoiska, krzeseł czy stolików, zajmiemy się tym dla Ciebie i dobierzemy je zgodnie z wizualizacją projektu stoiska.

Logistyka

Potrzebujesz wsparcia logistycznego?
Oferujemy transport wszystkich elementów stoiska pod dowolny adres lub bezpośrednio na targi, a także montaż oraz demontaż stoiska – profesjonalnie, zawsze na czas.

Serwis

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Jeśli zakupiłeś lub wypożyczyłeś nasze stoisko i jesteś na montażu przed targami, lub innym ważnym wydarzeniem jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdy dzień i o każdej porze.

Magazynowanie

Planujesz zakup stoiska, ale przeszkodę stanowi brak miejsca na składowanie wszystkich elementów stoiska? Przechowamy je dla Ciebie bezpiecznie w naszym magazynie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i uzgodnimy szczegóły.

Powrót