Oszczędź pieniądze

Tanie stoiska targowe

Uniwersalne stoiska targowe ZONA są wielokrotnego użytku – to oznacza, że wybierając nasze rozwiązanie, oszczędzasz pieniądze, bo inwestujesz w system, który posłuży Ci przez lata!

Stoiska targowe, które Ci proponujemy, nadążają za Twoim biznesem i rosną razem z nim. Dzięki całej gamie kompatybilnych akcesoriów możesz w prosty sposób rozbudować swoje stoisko i dopasować je do aktualnych potrzeb. Prostą zmianę aranżacji zapewniają także wymienne na magnes panele graficzne, które w każdej chwili możesz u nas dodrukować, bo posiadamy własną drukarnię.

Nasze stoiska daje ci mnóstwo możliwości zastosowania jako uzupełnienie przestrzeni reklamowej, podczas różnego typu eventów, prezentacji, targów branżowych, szkoleń czy konferencji.

Korzyści

Elastyczność = oszczędność

Posiadanie naszego modułowego stoiska zapewnia większą elastyczność prowadzonych działań marketingowych.

W obecnej sytuacji, gdy wszelkie eventy branżowe zostały odwołane, przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, które umożliwią im skuteczne promowanie swoich produktów i usług. Nasz system targowy umożliwia przeniesienie działań marketingowych do Internetu i wspomaga profesjonalną prezentację oferty, np. w formie popularnych vlogów. To prosty i szybki sposób na stworzenie profesjonalnej przestrzeni do wszelkiego typu działań reklamowych – nagrań czy choćby stworzenia sesji fotograficznej.

Zobacz, jak nasz system wykorzystują wewnątrz firm nasi Klienci.

Na swoim Facebookowym profilu firma LUXON nie zwalnia tempa i prezentuje swoje produkty w firmie sesji live – wszystko odbywa się  ze stoiska zbudowanego na Light+Building 2020, które stanęło w siedzibie firmy. Poniżej zachęcamy do zobaczenia, jak taka prezentacja wygląda:

Tutaj z kolei webinar w wykonaniu firmy LED Line, która przygotowała prezentację swoich produktów w ramach Targów Light&Building 2020:

Powrót