Projektowanie i zabudowa stoisk targowych

Zabudowa stoisk targowych musi spełniać kilka warunków. Przede wszystkim całość musi być bezpieczna dla pracowników oraz klientów. Stoisko musi być funkcjonalne oraz ustawione tak, aby każdy mógł swobodnie przemieszczać się do dowolnej strefy. Celem jest też maksymalne wykorzystanie powierzchni.

Zabudowa stoisk targowych – systemy modułowe

System modułowy pozwala na tworzenie różnych konfiguracji stoiska – to, na jaki rodzaj się zdecydujemy, jest uzależnione jedynie od potrzeb czy tez założeń marketingowych oraz możliwości finansowych. Z kolei szeroka oferta akcesoriów możliwa pozwala na rozbudowę stoiska targowego.  

Budowa stoisk targowych to złożony proces wymagający wiedzy i doświadczenia. My tą wiedzę mamy – oferujemy systemy modułowe dopasowane do każdego projektu stoiska targowego.  Tylko właściwa aranżacja stoisk targowych gwarantuje jakość i skuteczność promocji.

Zaprojektujemy Twoje stoisko targowe!

Twoje stoisko musi być wizualnie niepowtarzalne. Oferujesz tradycyjne pierogi? Świetnie. Przykuj miskę do blatu, wyłożonego obrusem w pepitkę. Dostarczasz przesyłki? Przygotujemy stoisko w całości z kartonu. Możliwości jest wiele. Ciekawym rozwiązaniem jest również wykorzystanie nowych technologii – filmu, wizualizacji, a nawet wprowadzenie odbiorcy do świata wirtualnej rzeczywistości. 

Jak dać się zauważyć?

Wyróżnienie się w grupie osób oferujących podobny zakres usług oraz produktów może się wydawać ciężkie – w rzeczywistości jest jednak całkowicie wykonalne. Istnieje kilka kluczowych elementów, o których należy pamiętać. 

Projektowanie stoisk targowych – oświetlenie

Oświetlenie ma ogromny wpływ na odbiór bodźców oraz pozwala skupić uwagę odbiorcy w określonych punktach. Wykorzystując proste zasady, można dowolnie kreować odczucia odwiedzających stanowisko. Światło żółte tworzy spokojny i przyjemny klimat. Białe jest utożsamiane z czystością i przejrzystością. W zależności od produktu lub usługi możesz dobrać oświetlenie tak, aby całość stanowiska tworzyła integralną całość lub wyeksponować produkt, wskazując uczestnikom najważniejsze elementy prezentacji. 

Pozwól się odnaleźć

Zachęcenie potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowaną ofertą to dopiero początek drogi. Kluczowym elementem jest sprawienie, żeby opuszczając wydarzenie, miał świadomość z jaką firmą, chciałby nawiązać współpracę i mógł w łatwy sposób odnaleźć ją w przyszłości. Żeby tego dokonać, trzeba pamiętać o odpowiedniej ekspozycji głównych elementów identyfikacji wizualnej – nazwy firmy, logotypu. Warto zadbać również o przygotowanie materiałów zawierających dane kontaktowe, które zostaną rozdane uczestnikom. Mogą to być wizytówki, niepowtarzalne gadżety reklamowe lub zdjęcia robione polaroidem, uzupełnione o pieczątkę firmy. Możliwości jest wiele.

Zapraszamy do współpracy!

Powrót